Jsme významnou českou společností v oblasti vývoje a výroby měřicích systémů a individuálních zakázek s dodávkami do celého světa.


Jsme česká společnost bez zahraniční účasti, založená na základě mnohaletých zkušeností s výrobou a vývojem měřicí techniky a elektrotechniky. Využíváme zkušeností z oblasti vývoje a výroby měřidel pro železniční techniku a měřicí techniku do těžkých klimatických podmínek. Hlavním výrobním programem jsou především měřicí přístroje a systémy pro měření sběračů proudu pantografů, vyhovující normě EN50206-1. Společnost EXACTIS CZ je jediným výrobcem měřidel a měřicích systémů pro měření sběračů proudu v celosvětovém působení. Kromě výroby a vývoje zajišťujeme i kompletní servis a údržbu, včetně kalibrací. Zajišťujeme i zaškolení pracovníků a testování našich výrobků.

Po celou dobu životnosti našich produktů firma EXACTIS CZ zajišťuje aktualizace programového vybavení v souvislosti na změnách a aktualizacích operačního systému, ale také v závislosti na legislativě, nových předpisech a trendech v oblasti metrologie a zkušebnictví. Samozřejmostí je i neustálý vývoj našich měřicích přístrojů tak, abychom zajistili vždy využívání nejnovějších technologií. Vysoká kvalita našich produktů nám umožňuje poskytovat standardní záruční dobu i nadstandardní prodlouženou záruku.

Naše přístroje jsou dodávány významným mezinárodním výrobcům železniční techniky působícími po celém světě.

Jedinečnost společnosti EXACTIS CZ spočívá v rozsáhlých odborných znalostech pracovníků výroby a vývoje, v rychlé reakci na individuální požadavky zákazníka, v řešení běžných i mimořádných zakázek a loajalitě našich pracovníků, kteří jsou schopni řešit složité úkoly dle specifických požadavků ve všech oblastech působení naší společnosti.

Disponujeme technicky vybaveným zázemím. Vlastníme vývojovou laboratoř a kalibrační středisko. Jsme schopni zajistit vývoj, výrobu i testování našich měřidel. Zřizujeme kalibrační centra u našich zahraničních partnerů a poskytujeme on-line technickou podporu.

Motto společnosti EXACTIS CZ zní „Založeno na dokonalé přesnosti". Přesnost a kvalita našich měřicích přístrojů a systémů je pro nás prvořadým úkolem, stejně tak i spokojenost zákazníka a dlouhodobá spolupráce s ním. Snažíme se neustále rozvíjet a rozšiřovat portfolio svých výrobků, prodlužovat životnost našich produktů, nabízet zákazníkovi benefity v nemalých finančních úsporách při pořizování nových měřidel v setech a s jednotným SW vybavením, v malých provozních nákladech při bezporuchovém chodu systémů a vysoké přesnosti měření. Zároveň dle přání zákazníka vyvíjíme systémy dle jeho potřeb a požadavků. Významně se podílíme našimi měřicími systémy na vývoji pantografů, úzce spolupracujeme s předními světovými výrobci sběračů proudu, jako jsou např. společnosti Wabtec, Secheron, Schunk, Bombardier, Stemmann, Alstom…..a zároveň se podílíme na zajištění bezpečnosti železniční dopravy nejen u nás, ale i ve světě.